TFF-TÜFAD Halk Eğitim Kursları İçin İstanbul'da Toplandı
 • Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğünün Haziran ayı içerisinde  düzenleyecek olduğu Halk Eğitim Kursları Sertifika Programının organizasyonunda TÜFAD Genel Merkezi ve Şube Başkanlıklarının vereceği destek ve yapılacak işbirliği konularında TFF'nin Beylerbeyi'ndeki Futbol Gelişim Direktörlüğü (FGD) binasında önemli bir toplantı gerçekleştirildi.

  Ekleme: 2017-05-11 Bu Haber 3932 kez okundu.

  Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğünün Haziran ayı içerisinde  düzenleyecek olduğu Halk Eğitim Kursları Sertifika Programının organizasyonunda TÜFAD Genel Merkezi ve Şube Başkanlıklarının vereceği destek ve yapılacak işbirliği konularında TFF'nin Beylerbeyi'ndeki Futbol Gelişim Direktörlüğü (FGD) binasında önemli bir toplantı gerçekleştirildi.

  Bugüne kadar yaklaşık 6200 civarında başvurunun yapıldığı sertifika programı için başvuru evraklarının incelenmesine devam edilmektedir. Yapılacak incelemenin ardından kesin başvuru sayısına göre TÜFAD Şubelerinin bulunduğu illerde Sertifika programları hayata geçirilecektir.

  30'ar kursiyerin katılacağı eğitim için  200 adet  sertifika programı açılması planlanmış bulunmaktadır. Başvuru evraklarının incelenmesinden sonra sertifika programına katılmaya hak kazanlara TFF tarafından mail yoluyla bildirim yapılacaktır.

  Toplantıya TFF Adına Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Sorumlusu Yücel Uyar,TÜFAD Adına Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Fil,İstanbul Şube Başkanımız Halit Önsen ve Sakarya Şube Başkanımız Tamer İlaçan katıldılar. Toplantının bir bölümünde FGD Koordinatörü Fatih İbradı' da bulundu. 

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.