TFF HUKUK KURULLARI ADAY KOMİSYON ÜYELERİ BELLİ OLDU
 • 28 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirilen TFF Olağan Genel Kurulu Toplantısında yapılan değişiklik neticesinde, Tahkim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Uyuşmazlık Çözüm Kurulunun seçimle göreve gelmesi kararı alınmıştı. Bu doğrultuda TFF Statüsü ve Hukuk Kurulları Aday Komisyonu Talimatı uyarınca Hukuk Kurulları Aday Komisyonu üyeleri belli olmuştur.

  Ekleme: 2022-02-03 Bu Haber 838 kez okundu.

  28 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirilen TFF Olağan Genel Kurulu Toplantısında yapılan değişiklik neticesinde, Tahkim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Uyuşmazlık Çözüm Kurulunun seçimle göreve gelmesi kararı alınmıştı. Bu doğrultuda TFF Statüsü ve Hukuk Kurulları Aday Komisyonu Talimatı uyarınca Hukuk Kurulları Aday Komisyonu üyeleri belli olmuştur. 

  Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ni, Hukuk Kurulları Aday Komisyonu’nda üye olarak TÜFAD Genel Başkanımız Sayın İsmail Dilber, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman ARICI temsil edecektir.

  Türkiye Futbol Federasyonu’nun yaptığı açıklamada komisyon üyeleri şu şekilde oluşmuştur; Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belirlenen Sayın Nihat Özdemir, Sayın Mehmet Baykan, Sayın Hasan Y. Akıncıoğlu; Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı tarafından bildirilen Sayın Ahmet Ağaoğlu, Sayın Ali Y. Koç, Sayın Burak Elmas, TFF 1. Lig Kulüpler Birliği tarafından bildirilen Sayın Bayram Saral; TFF 2 ve 3. Lig Kulüpler Birliği tarafından bildirilen Sayın Ahmet Türkmen, Sayın Uğur Tuncan;  

  Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından bildirilen Sayın Ali Düşmez; 

  Profesyonel Futbolcular Derneği tarafından bildirilen Sayın Saffet Akyüz;

  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) tarafından bildirilen Sayın İsmail Dilber ile

  Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği tarafından bildirilen Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı’dan oluşmuştur.

  Başta TÜFAD Genel Başkanımız Sayın İsmail Dilber ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanımız Sayın Ali Düşmez olmak üzere komisyon üyelerine görevlerinde başarılar dileriz.

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.