SERPİL HAMDİ TÜZÜN TFF GRASSROOTS C FUTBOL ANTRENÖR KURSUMUZ BAŞLADI.
 • 15-25 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan Serpil Hamdi Tüzün Grassroots " C " Futbol Antrenör kursumuz Maltepe Başıbüyük Spor Kulübü Tesislerinde başladı.

  Ekleme: 2017-10-17 Bu Haber 4200 kez okundu.

  TFF ile TÜFAD İstanbul şubemizin ortaklaşa düzenlediği Serpil Hamdi Tüzün Tff Grassroots " C" Futbol Antrenör kursu Anadolu yakasında Maltepe Başıbüyük Spor Kulübü tesislerinde Tff Eğitmenleri Ersan Ogan ve Serhat Sütlü nezaretinde başladı.

  TÜFAD İstanbul şube başkanımız Halit Önsen, Başkan vekilimiz Doç.Dr. Mehmet M.Yorulmazlar, Başkan Yardımcımız Aziz Akgün, yönetim Kurulu Üyelerimiz M.Köksal Terzi,  Osman Erdoğan'ın katılım gösterdiği kurs açılış programında tüm kursiyerlere yönetim kurulumuz adına başarı dileklerinde bulunuldu.

     Beşiktaş altyapısında yetiştirdiği isimleri ile A Milli Takıma ve Beşiktaş'a sayısız yıldız isim kazandıran Serpil Hamdi Tüzün'ün adına açılan kursumuza yeni antrenör adayları katıldı. Hocaların Hocası lakaplı 78 yaşındaki Serpil Hamdi Tüzün'ün de yer aldığı ilk derste, eski öğrencileri olan Ziya Doğan, Rıza Çalımbay ve Mehmet Özdilek de kendilerini Türk futboluna kazandıran hocalarının yanında yer aldılar.

       Daha sonra kurs eğitmenleri TÜFAD Yönetim Kurulu üyeleri kursiyerlerimizle beraber günün anlamını belirten toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.

        Maltepe Başıbüyük S.K Başkanı Adem Karataş' a tesislerini Antrenörlerimize açtığı için teşekkür ederiz.

   

  Haberin resimleri için tıklayınız.

   

   

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.