PRO LİSANS ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ ANTALYADA YAPILDI.
 • Türkiye Futbol Federasyonunun destekleriyle TÜFAD tarafından 8-10 Ocak 2018 tarihinde Antalya'da gerçekleştirilen  24.Uluslararası Pro Lisans Antrenör gelişim semineri başarıyla sonuçlandı.TÜFAD İstanbul Şubesini Temsilen Başkanımız Halit Önsen, Başkan Vekilimiz Doç.Dr. Mehmet M Yorulmazlar, Başkan yardımcımız Hasan Aslan, Yönetim kurulu üyelerimiz Kamuran Gazi, Köksal Terzi, Osman Erdoğan, Hüseyin Aydoğan, Necdet Toker' de katılım gösterdiler. 

  Ekleme: 2018-01-11 Bu Haber 3346 kez okundu.

  Türkiye Futbol Federasyonunun destekleriyle TÜFAD tarafından 8-10 Ocak 2018 tarihinde Antalya'da gerçekleştirilen  24.Uluslararası Pro Lisans Antrenör gelişim semineri başarıyla sonuçlandı.TÜFAD İstanbul Şubesini Temsilen Başkanımız Halit Önsen, Başkan Vekilimiz Doç.Dr. Mehmet M Yorulmazlar, Başkan yardımcımız Hasan Aslan, Yönetim kurulu üyelerimiz Kamuran Gazi, Köksal Terzi, Osman Erdoğan, Hüseyin Aydoğan, Necdet Toker' de katılım gösterdiler. 

  Açılışta Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TFF Onursal Başkanı olan ve UEFA 1. Asbaşkanlığı ile FIFA İcra komitesi üyeliği yapan Şenes Erzik,Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel,TFF Başkan Vekili Ali Dürüst, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, TFF Yönetim Kurulu üyesi Fuat Guguloğlu,TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ve Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği (AEFCA) Başkanı Walter Gagg hazır bulundular
  Yerli teknik adamlarımız yanında, Hollanda,Litvanya,Fransa,Kosova ve Katar'dan gelen teknik adamlar ve davetlilerle birlikte yaklaşık 1200 kişinin takip ettiği seminerde alanında uzman yerli ve yabancı eğitimciler ve panelistler dikkatle izlendi.
  TRT Spor'un deneyimli spikeri  Levent Özçelik'in mükemmel sunumuyla gerçekleşen seminerde A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ,yerli teknik direktörlerimiz Şenol Güneş ve Abdullah Avcı birer sunum gerçekleştirdiler.
  Ülkemizde başarıyla top koşturan dünyaca ünlü futbolcular Beşiktaş'lı Pepe, Antalyaspor'lu Eto'o ve Sivassporlu Kone'  A Spor Yayın koordinatörü Serkan Korkmaz'ın Moderatörlüğünde "Yıldız Futbolcu Gözüyle Türk ve Avrupalı Antrenör" konulu paneli gerçekleştirdiler ve çok önemli açıklamalar yaptılar.
   "Türk Antrenörlerinin Başarı Endeksi" konulu  panelde ise Teknik Direktörler Aykut Kocaman ve Mehmet Özdilek , Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Tayfun Bayındır ile Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Arslan'ın sorularını yanıtladılar.
  "Türk Futbolundaki Sorunlar ve Çözüm Önerileri " konulu panelde ise Teknik Direktör Yücel İldiz,Alanyaspor'un Milli Futbolcusu Emre Akbaba, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz Moderatör Beinsports sunucusu Nazlı Canyurt'un sorularını yanıtladılar ve görüşlerini dile getirdiler.
  Bunun yanı sıra alanında uzman olan yerli,yabancı Akademisyen ve Teknik Adamlar birer sunum gerçekleştirdiler.

  Kapanış Konuşmasını Yapan Genel Başkanımız İsmail DİLBER, başta TFF Başkanı Yıldırım Demirören,FGD Tolunay Kafkas ve Eğitim Müdürü Yücel Uyar olmak üzere seminerin başarıyla sonuçlanmasına destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.

   

  Haberin resimleri için tıklayınız.

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.