MEVCUT YÖNETİM OLAĞAN GENEL KURULDA GÜVEN TAZELEDİ
 • 23 Haziran 2018 Cumartesi günü Kartal Titanic otelde yapılan olağan genel kuruldan mevcut yönetim güven tazeleyerek ayrıldılar. Kamuoyunda spekülasyonlara da sebebiyet veren bazı kişilerin hep bir ağızdan söylemde bulunduğu “Kartala oy kullanmaya insanlar gelmez” söylemleri boşta kaldı. 22.07.2015 tarihinde Küçükçekmece de yapılan kongreye katılım sayısı 591 iken, Kartal’da 817 kişi ile rekor katılım sağlandı.

  Ekleme: 2018-06-28 Bu Haber 4116 kez okundu.

  23 Haziran 2018 Cumartesi günü Kartal Titanic otelde yapılan olağan genel kuruldan mevcut yönetim güven tazeleyerek ayrıldılar. Kamuoyunda spekülasyonlara da sebebiyet veren bazı kişilerin hep bir ağızdan söylemde bulunduğu “Kartala oy kullanmaya insanlar gelmez” söylemleri boşta kaldı. 22.07.2015 tarihinde Küçükçekmece de yapılan kongreye katılım sayısı 591 iken, Kartal’da 817 kişi ile rekor katılım sağlandı.

  Derneğine sahip çıkan antrenörlerimiz, Halil İbrahim Toy’a 112 oy, Davut Şahin’e 329 oy verirken Halit Önsen Başkanlığındaki mevcut yönetimimize 374 oy vererek üç yıl daha görevde kalmalarını sağlamıştır. Genel merkez yönetim kurulu üyesi Selami Tavukçuoğlu, TÜFAD Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi ,TÜFAD Gaziantep şube Başkanı İsmet Savcılıoğlu ve TÜFAD Kocaeli şube Başkanı Remzi Demirer de seçimleri yakından takip ederken, birçok medya mensubunun da orada olması bizleri oldukça mutlu etmiştir.

  Seçim öncesi divan kurulu seçimine iki liste teklif edildi. Mevcut yönetimin teklifi olan İstanbul Futbol İl temsilcisi Ali Tanrıyaşükür başkanlığındaki Osman Ünal ve Ufuk Tatar’ın üyeliğindeki liste divanı yönetmek için sabah erken saatte oraya gelen üyelerimizden onay aldılar. İlkeli, adaletli bir şekilde yaptıkları yönetimle herkesin takdirini kazanan divan üyeleri herhangi bir olaya mahal vermeden seçimi sonuçlandırdılar. Kendilerine tüm antrenörlerimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

  Üyelikten çıkarılmış olan bazı antrenörlerin hak arama yerlerinin tüzük gereği Tüfad Genel merkez kongresi olduğu kendilerine daha önce beyan edilmesine ve mahkemenin kendilerine “RED” kararı vermesine rağmen kongreye dahil olmak istediler gözlemlenmiştir. Ortamın gerilmesine ve divan seçiminin uzamasına sebebiyet veren bu duruma antrenörlerimiz tarafından sessiz bir tepki vardı. Kendilerinin aday olmaları için böyle bir duruma tevessül edildiğini söyleyen bu kişilerin daha önce de aday olacağı söylemlerini bilmemize rağmen Davut Şahin hocayı hak ettiği yer olan onur kuruluna yazanın bu yeni yönetim olduğunu hatırlatmamız gerektiğini düşünmekteyiz. Hak aramak için doğru yer olan Genel merkez yönetim kuruluna bu kişilerin yapmaları gereken itiraz için, bizler kendilerine her konuda destek olacak bilgi ve belgeyi kongreye sunmak için elimizden gelen desteği sağlayacağımızı da beyan ederiz.  Kongrenin sağlıklı geçmesini isteyen sağduyulu davranan tüm antrenörlerimizin ve yeniden aday olan mevcut yönetim kurulu üyelerinin yapılan söylem ve kargaşaya cevap vermemesi seçimin geçte olsa başlayıp sağlıklı bir şekilde bitmesini sağlamıştır.
  Seçim sonucunda kazanan mevcut listeyi temsilen konuşma yapan Halit Önsen ve Doç. Dr. Mehmet M. Yorulmazlar tüm antrenörlere birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Yaptıklarının yapacaklarının teminatı olarak söyleyen yeni yönetim seçimde kendilerine teveccüh edenleri utandırmayacaklarını söylerken, kendilerine oy vermeyen antrenörlerin mesajını da dikkate alacaklarını beyan ettiler. Daha sonra diğer adaylarında konuşmasını isteyen divan ve yeni yönetim hep beraber birlik olma mesajını vererek güzel bir tablo oluşturdular.

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.