İSTANBUL BÖLGESİ KARMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI.
  • TFF-TÜFAD-İASKF İşbirliği içerisinde belirlenecek olan karması için bir araya gelindi.

    Ekleme: 2023-09-14 Bu Haber 1543 kez okundu.

    TFF-TÜFAD-İASKF İşbirliği içerisinde belirlenecek olan karması için bir araya gelindi.Yapılan toplantıda bölge sorumluları belirlenerek planlamalar yapıldı.

     

    Bölge karması yetkili isim listesi aşağıdaki gibi oluşturuldu.

    TFF BÖLGE ANTRENÖRÜ VE PROJE SORUMLUSU : İSMAİL TAVİŞ

    TÜFAD ANADOLU SORUMLUSU: AZİZ AKGÜN :  UEFA A + PROF KALECİ ANT. - EREN YILMAZ UEFA B, Atletik Performans 

     

    ANADOLU

    Antrenör Ad-Soyad

    Diploma

    1.Bölge

    Çekmeköy

    Mahmut KÖYSÜREN

    GRASSROOTS C

    Şile

    Fevzi  KOCA

    GRASSROOTS C

    Sultanbeyli

    Haldun YILDIZ

    UEFA ELİT A

    Sancaktepe

    Atilla ERDOĞAN
    Osman GÜMÜŞ

    UEFA A
    GRASSROOTS C

    2.Bölge

    Kartal 

    Hasan PELİTÇİ

    UEFA B

    Pendik

    Yılmaz ŞAHİN    

    Osman GÜMÜŞ

    UEFA B GRASSROOTS C

    Maltepe

    Gökhan TAT

    GRASSROOTS C

    Tuzla

    Kemal Samet ÖZEN

    UEFA B

    Adalar

       

    3.Bölge

    Beykoz

    Eyüp AKTAŞ
    Tamer GÜRSAN

    GRASSROOTS C
     UEFA A

    Ümraniye

    Nuri TÜKENMEZ

    UEFA ELİT A

    Ataşehir

    Nurettin SAYAN
    Okan Barış GÜNDOĞDU

    GRASSROOTS C
    GRASSROOTS C

    Üsküdar

    Mert ÇAKIR
    Çetin SAVAŞ

    GRASSROOTS C
    GRASSROOTS C

    Kadıköy

    Muzaffer AYDIN
    Nezih ÖZÜM

    GRASSROOTS C
    GRASSROOTS C

         

     

    TÜFAD AVRUPA SORUMLUSU : HASAN ASLAN : UEFA A - RECEP AYKUTALP : UEFA A

     

    4.Bölge

    Sarıyer

    Erbil UZEL

     

    Sarıyer

    Fatih YILMAZ

    GRASSROOTS C

    Beşiktaş

    Mustafa DEMİRTAŞ

    UEFA B

    Şişli

    Elmas ÇAVUŞOĞLU

    UEFA B

    Kağıthane

    Selçuk İMAMOĞLU

    UEFA B

    Beyoğlu

    Kenan İNCİ             

    Remzi KÖSELECİ

    UEFA B GRASSROTS C

    5.Bölge

    Eyüp Sultan

    Ahmed Selçuk ESER

    UEFA B

    Bayrampaşa

    Mustafa OYGU

    GRASSROOTS C

    Fatih

    Abdülkadir SAVSA

    GRASSROOTS C

    Gaziosmanpaşa

    Ahmet AKGÜL

    GRASSROOTS C

    Sultangazi

    Zafer GÜVEN

    GRASSROOTS C

    6.Bölge

    Güngören

    Fatih ÜNAL

    GRASSROOTS C

    Esenler

    Ulaş ÇAKIR

    GRASSROOTS C

    Bakırköy

    Muharrem Ersin YÜKSEL

    UEFA B

    Bağcılar

    Süleyman SALTIK

    UEFA A

    Zeytinburnu

    Erhan TAN

    GRASSROOTS C

    7.Bölge

    Küçük çekmece

    Levent SARICA

    UEFA A

    Avcılar

    Erkan MAT

    GRASSROOTS C

    Başakşehir

    Mustafa YILDIRIM

    GRASSROOTS C

    Arnavutköy

    Ayhan BOZTEPE

    UEFA B

    8.Bölge

    Silivri

    Uğur ALPER

    UEFA B

    Çatalca

    Ergün AKGÜN

    GRASSROOTS C

    Büyükçekmece

    TUNÇ SÜRENOĞLU

    GRASSROOTS C

    Beylikdüzü

    Erdal ÖZDEMİR

    GRASSROOTS C

    Esenyurt

    Akın YÜCE

    GRASSROOTS C

     

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.