HASAN YAZICI ZORUNLU GELİŞİM SEMİNERİ VE HALİT ÖNSEN PROF. KAL. SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ.
 • Rahmetli Hasan YAZICI Hocamızın adını taşıdığı Zorunlu Gelişim Seminerimiz ve Rahmetli Başkanımız Halit ÖNSEN adına yapılan Prof. Kaleci Semineri Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde gerçekleşti. Birbirinden kıymetli eğitimcilerimizin katıldığı seminerlerde eğitim sonrasında soru-cevap yapılarak seminer sona erdi. Kaleci seminerine katılan hocalarımıza salonda teorik eğitim verildikten sonra sahada uygulamalı olarak gösterilen eğitim ile seminer sona erdi.

  Ekleme: 2021-08-27 Bu Haber 1402 kez okundu.

  Rahmetli Hasan YAZICI Hocamızın adını taşıdığı Zorunlu Gelişim Seminerimiz ve Rahmetli Başkanımız Halit ÖNSEN adına yapılan Prof. Kaleci Semineri Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde gerçekleşti. Birbirinden kıymetli eğitimcilerimizin katıldığı seminerlerde eğitim sonrasında soru-cevap yapılarak seminer sona erdi. Kaleci seminerine katılan hocalarımıza salonda teorik eğitim verildikten sonra sahada uygulamalı olarak gösterilen eğitim ile seminer sona erdi.

   

  Seminerdeki desteklerinden dolayı Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi'ye teşekkür ediyoruz.

   

  Seminer organizasyonu için emek sarf eden başta Başkan Yardımcımız Necdet TOKER ve Yönetim Kurulu Üyemiz Halil İbrahim TOY olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyoruz.

   

  Bir kere daha vefat eden başta Başkanımız Halit Önsen ve Hasan Yazıcı hocamıza Allah'tan Rahmet, ailesi ve camiamıza sabırlar diliyoruz.

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.