GELENEKSEL ANADOLU YAKASI İFTARIMIZDA ANTRENÖRLERİMİZ VE TABAN BİRLİKLERİ BİR ARAYA GELDİ
 • TÜFAD İstanbul Şubesi'nin Kartal Titanik Otel'de düzenlediği her yıl geleneksel hale gelen iftar yemeğinde Antrenörlerimiz ve Taban birlikleri bir araya geldi.

  Ekleme: 2019-05-28 Bu Haber 1755 kez okundu.

  TÜFAD İstanbul Şubemizin Kartal Titanik Otel'de düzenlediği her yıl geleneksel hale gelen iftar yemeğinde Antrenörlerimiz ve Taban birlikleri bir araya geldi. Antrenörlerimizin yoğun bir katılım gösterdiği iftar programımızda antrenörlerimize TÜFAD İstanbul Şubesi olarak yeni sezonda uygulanacak esaslar ve alınması zorunlu seminerler hakkında bilgilendirmede bulunduk.

   

  TÜFAD İstanbul Şubemizin Anadolu yakası iftar programı Anadolu Yakası antrenörleri ve taban birlikleri yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti. Genel Başkanımız İsmail Dilber ve ekibinin de katılımı ile gerçekleşen iftar programında İl Hakem Kurulu Başkanı Yaşar Filiz ve Yönetim Kurulu, İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Yakası Belediyelerinin Spor müdürleri, İstanbul Saha Komiserleri Derneği Anadolu Yakası Sorumluları, Kulüpler Birliği Başkanları ve Antrenörler katıldı.

   

  haberin resimleri ve ayrıntıları için tıklayınız.

   

   


   

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.