FUTBOL TABAN BİRLİKLERİ BİR ARAYA GELDİ.
 • Futbol Taban Birlikleri güncel sorunlar üzerinde filkir alışverişinde bulunmak üzere Orhan Saka Amatörler evinde bir araya geldiler.

  Ekleme: 2017-11-01 Bu Haber 3176 kez okundu.

  Futbol Taban Birlikleri güncel sorunlar üzerinde filkir alışverişinde bulunmak üzere Orhan Saka Amatörler evinde bir araya geldiler.

  Toplantıya TFF İcra Kurulu Üyesi ASKF Başkanı Ali Düşmez,,İASKF Genel Sekreteri ve TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Futbol İl Disiplin Kurulu Başkan Vekili Ali Sayar, Futbol İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankas, TFFHGD Başkan Vekili Mehmet Ali Taşçı, Futbol Saha Komiserleri Dernek Başkanı Ali Osman Özgül, TÜFAD İstanbul Şubemizi temsilen Başkanımız Halit Önsen, Başkan Vekilimiz Doç.Dr. Mehmet M Yorulmazlar, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Osman Erdoğan, ASKF, Taban birlikleri ve bazı kulüp yöneticileride katılmışlardır.

  TFF İcra Kurulu Üyesi ASKF Başkanı Sayın Ali Düşmez' in açılış konuşmasını yaptığı toplantıda sırasıyla diğer konuşmacılarda söz aldılar.

  TÜFAD İstanbul olarak önerilerimiz.

  1.Müsabakalarda antrenör zorunluluğunun hayata geçirilmesi

  2.Antrenörlerin denetlenmesi yetkisinin TFF tarafından Tüfada verilmesi,

  3.Ceza kurulunda antrenörleri temsilen bir yetkili bulunması

  4.Özellikle alt yapılarda sahaya girecek yöneticilerin Spor Yönetimi Bölümünden stajyer öğrenciler olabilmesi için çalışma yapılması gerektiğidir.

  Konuları tarafımızca teklif edilirken özellikle saha olaylarının önüne geçebilmek için Antrenör, hakem ve yöneticilerimize çok iş düştüğü tüm taban birliklerince ortak görüş olarak belirlenerek çeşitli öneriler ve görüşler hayata geçirilmek üzere not alındı.

   

   

   

   

   

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.