FAHRETTİN GENÇ TFF GRASSROOTS C FUTBOL ANTRENÖR KURSUMUZ BAŞLADI.
 • 15-25 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan Fahrettin Genç Grassroots " C " Futbol Antrenör kursumuz Zeytinburnu Merkez Efendi Spor Tesislerinde başladı.

  Ekleme: 2017-10-16 Bu Haber 4861 kez okundu.

  TFF ile TÜFAD İstanbul şubemizin ortaklaşa düzenlediği Fahrettin Genç Tff Grassroots " C" Futbol Antrenör kursu Avrupa yakasında Zeytinburnu Merkez Efendi spor tesislerinde Tff Eğitmenleri Nedim Karadeniz ve Adem Tandoğan nezaretinde başladı. 

   

             15-25 Ekim 2017 tarihleri arasında 10 gün sürecek olan kursa 30 kursiyer katılmıştır.

   

          TÜFAD İstanbul şube başkanımız Halit Önsen, Başkan vekilimiz Doç.Dr. Mehmet M.Yorulmazlar, Başkan Yardımcımız Hasan Aslan, Genel Sekreterimiz Nejat Öntaş, yönetim Kurulu Üyemiz Cem Çalışkan'ın katılım gösterdiği kurs açılış programında tüm kursiyerlere yönetim kurulumuz adına başarı dileklerinde bulunuldu.

  Konuk Olarak Fahrettin Genç, Ertuğrul Sağlam, Tüfad Gaziantep Şube Başkanı İsmet Savcılıoğlu,Almanya TÜFAD Başkanı Abdulkadir Bakırdöven' de hazır bulundular.

           Daha sonra kurs eğitmenleri TÜFAD Yönetim Kurulu üyeleri kursiyerlerimizle beraber günün anlamını belirten toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.

   

  Foto Galeri İçin Tıklayınız

   

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.