" />         " />         " />         " />
2024 GELECEĞİN YILDIZLARI GÖZ KAMAŞTIRDI.
 • TÜFAD Genel Merkezi tarafından geleneksel olarak organize edilen U12 yaş grubu 2024 Geleceğin Yıldızları  Futbol şenliği Antalya side suane otelde 48 takımın katılımıyla gerçekleşti. 

         

  Ekleme: 2018-04-25 Bu Haber 4711 kez okundu.

  TÜFAD Genel Merkezi tarafından geleneksel olarak organize edilen U12 yaş grubu 2024 Geleceğin Yıldızları  Futbol şenliği Antalya side sueno otelde 48 takımın katılımıyla gerçekleşti. 

          Katılımın yoğun olduğu şenlikte  müsbakalar kıran kırana mücadele ile birlikte dostluğun kardeşliğin ve fair play' in ön plana çıktığı bir bayram havasında geçti. Ulusal kanalların ve canlı yayınlarında yapıldığı müsabakaları güzide spor kulüplerimizden; Galatasaray, Fenerbahçe, Osmanlispor, Altınordu, Göztepe, Akhisar ve daha bir çok super lig takımlarımızın scaout ları oyuncuları izledi, aynı zamanda milli takımlar antrenörleri de oyuncuları takibe aldı ve ismindende anlaşıldığı gibi 2024 Geleceğin Yıldızları Futbol şenliğinden veri tabanı oluşturuldu. büyük bir araştırma ve seçmeler ile oluşturulan hem avrupa hemde anadolu yakası takımlarımız büyük beğeni ve alkış topladılar.
         

          Takımların oluşturulmasında emeği geçen basta Istanbul Yönetim Kurulu üyeleri; Başkan vekilimiz Doç.Dr. Mehmet Mustafa Yorulmazlar, Bşk yrd Aziz Akgün,Bşk Yrd Hasan Aslan, Osman Erdoğan,, Necdet Toker Cem Çalışkan' a, Antrenörlerimizden Lokman Balcı, Erol Yeşilbaş, Hasan Pelitçi, Oğuz Türkönde,Osman Kol, Haldun Yıldız, Alper Akgün'e ve spor kulüplerimize teşekkür ediyoruz.

   

  Haberin resimleri için tıklayınız.

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.