2021 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Gönüllülük Programı Başvuruları Başladı
 • İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda 29 Mayıs 2021 tarihinde yapılacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi Finali için geri sayım devam ediyor. 

  Gönüllülük puanı almak isteyen antrenörlerimiz için önemli fırsattır. Başvurup görev alınması halinde puan alınabilecektir. İlgililere duyurulur.

  Bu organizasyonda gönüllü olarak yardım etmek isteyenler için TFF aşağıdaki duyuruyu sitesinden paylaşmıştır.

   

  Ekleme: 2021-02-10 Bu Haber 1731 kez okundu.

  Dünyanın en büyük organizasyonlarından birisi olan bu final için ülkemiz her birimi ile seferber olmuştur. Ve şimdi siz gençlere TFF olarak bir çağrımız var. Böylesine önemli bir futbol şöleninde UEFA ve TFF ekipleri ile birlikte organizasyonun sorunsuz geçmesi adına yardım etmek isteyen gönüllüler için başvuru sürecini başlatmış bulunuyoruz.

  Bütün dünyanın gözü önünde yapılacak olan bu büyük finali yaşamak, hayatlarının en büyük tecrübelerinden birisine sahip olmak isteyen  tüm gönüllü adaylarını başvuru yapmaya davet ediyoruz.

  Gönüllü olarak organizasyonda yer almak isteyen adaylar 28 Şubat 2021 tarihine kadar başvurularını aşağıdaki internet adresi üzerinden yapabilirler. Başvuruların ardından tüm adaylar ile gerçekleştirilecek olan görüşmeler pandemi nedeniyle online olarak yapılabilecektir.

  https://applicantportal.enterprise.uefa.com

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.