15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Grassroots C Kursu Başladı
  • TFF ve TÜFAD işbirliğinde gerçekleştirilen Grassroots C Antrenörlük kursuna, 22 Ağustos Pazartesi günü İBB Bayrampaşa Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksinde start verildi.

    Ekleme: 2016-08-23 Bu Haber 3429 kez okundu.

    TÜFAD İstanbul Şube Başkanı Halit Önsen, Başkan Vekili Mehmet Yorulmazlar, Genel Sekreter Nejat Öntaş, Başkan Yardımcısı Aziz Akgün, Teşkilat Sorumlusu Cem Çalışkan ve Üyesi Necdet Toker'in bizzat bulunduğu açılış töreni; TFF İcra Kurulu üyesi, TASKK Genel Başkanı ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, TFF İstanbul İl Temsilcisi M. Ali Tanrıyaşükür, İASKF Genel Sekreteri Fikret Sivri, İASKF Başkan Yardımcısı İbrahim Memati, İASKF Başkan Yardımcısı Hasan Cevahiroğlu, İstanbul Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgül ve İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri Candemir Yılman ile Bülent Zent’in katılımıyla gerçekleşti.            

    TFF Eğitimcileri Tuna Güneysu ve Adem Tandoğan'ın yürüttüğü kursun, teknik – teori ve saha içi pratik kurgularının uygulandığı ilk eğitim gününde, açılış konuşmasını TÜFAD İstanbul Yönetim Kurulu adına Başkan Halit Önsen yaptı. İstanbul’a 30 yeni antrenörün daha kazandırılacağı kursta davetliler, antrenör adaylarını hem saha içinde hem de dersliklerde ziyaret etti. Dersliklerde gerçekleştirilen ziyaret esnasında bir de konuşma yapan İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez; antrenör adaylarını çok kutsal bir hizmetin beklediğini ve kursun tüm katılımcılara hayırlı olmasını dilediğini söyledi.

    Barış KURKUT

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.