10-12 EKİM TÜFAD GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU VE BAŞKANLARI TOPLANTISI ANTALYADA YAPILDI.
 • 12 -14 Ekim TÜFAD Genel merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısı Antalyada geniş bir katılım ile gerçekleşti.toplantıya TÜFAD İstanbul Şubesini Temsilen Başkanımız Halit Önsen, Başkan Vekilimiz Doç.Dr. Mehmet Mustafa Yorulmazlar, Yönetim kurulu üyelerimizden Kamuran Gazi ve Hakan Çimen Hocalarımız katıldılar

  Ekleme: 2017-10-16 Bu Haber 3077 kez okundu.

  12 -14 Ekim TÜFAD Genel merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısı Antalyada geniş bir katılım ile gerçekleşti.toplantıya TÜFAD İstanbul Şubesini Temsilen Başkanımız Halit Önsen, Başkan Vekilimiz Doç.Dr. Mehmet Mustafa Yorulmazlar, Yönetim kurulu üyelerimizden Kamuran Gazi ve Hakan Çimen Hocalarımız katıldılar.

  TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısına ünlüler damga vurdu. Toplantı kapsamında davet edilen konuklar, Türk Futbol tarihine "Şenol Birol Gol" sloganıyla damga vurmuş Şenol Birol, Beşiktaş'ın efsaneleri Mehmet Özdilek ve Ali Gültiken, Trabzonspor'un yıldızı önceki Ümit Milli Takım Teknik Direktörlerinden Ünal Karaman,Galatasaray'ın ve Milli takımımızın unutulmazlarından Ergün Penbe, bir dönem Galatasaray'da ve Gaziantepspor'da forma giymiş Mehmet Gönülaçar, yine bir dönem Fenerbahçe ve Gaziantepspor'da forma giymiş Mustafa Özer, Giresunspor ve Adana Demirspor'un süper ligde oynadığı dönemlerde kaptanlığını yapmış Erol Pamuk toplantıya renk kattılar. 

  Ayrıca KKTC Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Süleyman Göktaş ve Avrupa Türk Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Abdülkadir Bakırdöven'de konuk olarak katıldılar.

   

DERNEK İLETİŞİM HATTI
0850 340 1991
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
HABERLER
 
© 2020 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.